بازدید از شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان

بازدید از شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان

قائم مقام شرکت فولاد لجستیک از معادن و شرکت های توزیع و حمل و نقل مواد اولیه فولاد خوزستان در استان کرمان و یزد بازدید بعمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی، شرکت فولاد لجستیک در سال «رونق تولید» در تلاش است ضمن رفع برخی موانع، سرعت و پایداری بیشتری در روند حمل و نقل مواد اولیه شرکت فولاد خوزستان نهادینه و رکورد‌های جدیدی در این زمینه بدست آورد. در این راستا، اسماعیل علیزاده قائم مقام مدیرعامل و مدیر سیر و حرکت شرکت روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ هفتم و هشتم مرداد ۱۳۹۸ همراه با جناب مهندس خانی مدیردفتر مدیرعامل و مهندس شیخ پور مدیریت خرید شرکت فولاد خوزستان، ضمن بازدید از روند توزیع سهمیه جاده¬ای در معادن گوهر زمین و گل گهر جلسه ای نیز با مدیر توزیع مواد اولیه فولاد در معدن گل گهر برگزار نمودند.
گفتنی است، بازدید از روند توزیع (حمل و نقل) مواد اولیه فولاد خوزستان در معادن چغارت و چادر ملو از برنامه های روز پایانی سفر نمایندگان شرکت فولاد لجستیک و مدیریت محترم خرید شرکت فولاد خوزستان به استان یزد و کرمان می باشد.
در این راستا روز سه شنبه جلسه ای با مهندس ابریشمی در معدن چادر ملو برگزار گردید و مقرر گردید سهمیه شرکت فولاد خوزستان به روزانه ۸۰ واگن افزایش یابد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *