برگزاری نشست فنی و اجرایی قطار برنامه ای فولاد خوزستان

برگزاری نشست فنی و اجرایی قطار برنامه ای فولاد خوزستان

عصر روز سه شنبه ۹۷/۱۰/۰۴ جلسه ای با میزبانی شرکت گنجینه پردیس با حضور نمایندگان راه آهن و شرکت های ریلی در خصوص مباحث فنی و اجرایی قطار برنامه ای برگزار گردید.با توجه به مدیریت لجستیک فولاد خوزستان توسط شرکت گنجینه پردیس در حوزه های جاده ای و ریلی و دریایی, مسئولیت هماهنگی و راهبری قطار برنامه ای برعهده این شرکت بوده و کلیه زمینه های لازم را در این خصوص آماده نموده است.شرکت گنجینه پردیس در حال حاضر با همکاری ۴ شرکت ریلی مدیریت ریلی فولاد را عهده دار است.
جلسه فوق با حضور نمایندگان مدیران کل بازرگانی و سیر و حرکت راه آهن و همچنین معاونین و مدیران سیر و حرکت و بازرگانی شرکت های راه آهن حمل و نقل, بهتاش سپاهان, ریل پرداز سیر و فولاد ریل جنوب برگزار گردید.جناب آقای مهندس علیزاده به نمایندگی از شرکت گنجینه پردیس در ابتدا با ارائه اطلاعات لازم به حاضرین برنامه ریزی انجام گرفته جهت اجرای قطار برنامه ای از تاریخ ۹۷/۱۰/۱۰ تشریح نموده و هدف فولاد خوزستان را بالابردن بهره وری برای شرکت های ریلی و راه آهن ج.ا.ا بیان نمودند.
در ادامه ایشان ضمن بررسی موارد بازرگانی و سیر حرکتی نظرات شرکت ها را دریافت و ساز و کار اجرایی مورد بررسی قرار دادند.جناب آقای مهندس باقری رئیس اتاق کنترل راه آهن ضمن بیان ساز و کار برنامه ریزی راه آهن نظرات شرکت ها را در خصوص موارد سیر و حرکتی دریافت و اعلام آمادگی سیر و حرکت راه آهن را به دریافت نظرات شرکت ها در دوره یکماه بیان نمودند.
جناب آقای مومنی رئیس اداره بازرگانی راه آهن ضمن اعلام سیاست های اجرایی بازرگانی تخصیص ظرفیت حمل به فولاد خوزستان را در راستای قطار پبرنامه ای بیان نمودند. در ادامه نمایندگان شرکت ها مواردی را جهت دستیابی بهتر به برنامه اعلام و آمادگی خود را با تمام توان در این خصوص اعلام نمودند.
در انتها مهندس علیزاده ضمن جمع بندی نظرات موارد مورد توافق شرکت ها را جمع بندی نموده و اعلام داشتند این همکاری دو طرفه با شرکت گنجینه پردیس باعث رشد بهره وری واگن ها و استفاده بهینه از ظرفیت ریلی محور جنوب خواهد بود. به گفته ایشان روز شنبه ۸/۱۰/۹۷ جلسه ای در محل شرکت فولاد خوزستان با حضور مدیران کل سیر و حرکت و بازرگانی برگزار و روند اجرایی مجددا بررسی و از روز ۹۷/۱۰/۱۰ به یاری خداوند متعال قطار برنامه ای از ۳ معدن با بارگیری تقریبی روزانه ۱۰ هزار تن آغاز میگردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *