نیازهای آموزشی شرکت گنجینه پردیس بررسی شد.

نیازهای آموزشی شرکت گنجینه پردیس بررسی شد.

با حضور مدیر آموزش، تحقیقات و توسعه منابع انسانی، روسای آموزش، مدیرعامل و مسئولان شرکت گنجینه پردیس، نیازهای آموزشی این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار روابط عمومی، در ابتدای این جلسه که یکم خرداد ماه ۹۸ در دفتر مدیرعامل شرکت گنجینه پردیس برگزار شد، علیرضا مخبر دزفولی مدیر آموزش، تحقیقات و توسعه منابع انسانی با اشاره به تاکید مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان بر لزوم تعمیم راهبردها و فعالیت های مدیران شرکت به هلدینگ فولاد خوزستان و گسترش دامنه خدمات مختلف به مجموعه های تابعه، هدف از این جلسه را بررسی نیازهای آموزشی شرکت گنجینه پردیس دانست.
مدیر آموزش، تحقیقات و توسعه منابع انسانی با اشاره به ایجاد دسترسی به تقویم آموزشی شرکت فولاد خوزستان برای شرکت های هلدینگ بلافاصله بعد از برگزاری جلسه هماهنگی با نمایندگان آموزشی شرکت های تابعه در سال ٩٧، گفت: تاکنون تمام درخواست های آموزشی شرکت ها مورد توجه قرار گرفته و اجرایی شده است و نتایج این جلسه نیز در اسرع وقت اجرا خواهد شد.
در ادامه جواد صادقی مجد مدیرعامل شرکت گنجینه پردیس با در نظر گرفتن اولویت مسائل آموزشی در شرکت ها و اشاره به وظایف متنوعی که بر عهده این شرکت گذاشته شده و همچنین تخصصی بودن بسیاری از وظایف، خواستار برگزاری دوره های ویژه و اثر بخش آموزشی شد.
مدیرعامل شرکت گنجینه پردیس با تشکر از همکاری های گسترده مجموعه مدیریت آموزش، تحقیقات و توسعه منابع انسانی فولاد خوزستان با این شرکت، خواستار تنوع شیوه های آموزشی در ارائه دوره های مرتبط شد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *